Elysian Rookie's Triathlon & Kids Triathlon -
Elysian, MN
7/9/2016

race logo










					
================================================================================
KIDS AGE GROUP  7 - UNDER
================================================================================
    1 Kaitlyn LaFrance          7 F   Elysian            MN   12:34 
    2 Reed Pope                 6 M   Madison Lake       MN   13:00 
    3 Danika Bulfer             6 F   Northfield         MN   13:12 
    4 Ruby Fausett              5 F   Shakopee           MN   13:50 
    5 Allie Rivers              6 F   Prior Lake         MN   16:36 
    6 Elijah Menne              4 M   Henderson          MN   34:12 

================================================================================
KIDS AGE GROUP  8 - 10
================================================================================
    1 Ben Pearson              10 M   New Ulm            MN   22:12 
    2 Luke Cahill               9 M   Janesville         MN   23:09 
    3 Kyle Bulfer               8 M   Northfield         MN   23:47 
    4 Lily Fausett              8 F   Shakopee           MN   25:09 
    5 Bella Mulenga             8 F   Burnsville         MN   25:49 
    6 Hayden Henning            8 F   Elysian            MN   26:16 
    7 Ella Mullenbach           9 F   Shakopee           MN   26:32 
    8 Hailey Sauer             10 F   Shakopee           MN   28:16 
    9 Matthew Menne             8 M   Henderson          MN   29:58 
   10 Elijah Mons               8 M   Eagle Lake         MN   31:43 

================================================================================
KIDS AGE GROUP  11 - OVER
================================================================================
    1 Jack Cahill              11 M   Janesville         MN   27:41 
    2 Maddie Pearson           13 M   New Ulm            MN   29:34 
    3 Samuel Menne             13 M   Henderson          MN   30:19 
    4 Emmy Schulz              11 F   Madison Lake       MN   30:28 
    5 Brennan Hoehn            12 M   Waseca             MN   32:19 
    6 Zachary Groh             12 M   Janesville         MN   32:20 
    7 Elijah Hendrick          12 M   St. Peter          MN   32:39 
    8 Jrp Priebe               11 M   Waseca             MN   37:00 
    9 Mariah Tatge             11 F   Faribault          MN   37:08 
   10 Zach Borneke             12 M   Eagle Lake         MN   39:56 
   11 Olivia Schmerler         11 F   Burnsville         MN   40:00 
   12 Grace Kuhlman            12 F   Faribault          MN   42:58 
   13 Lauren Menne             11 F   Henderson          MN   47:40